Tavsiye Programlar

Paylaştıklarım

Tavsiye Programlar | Windows'a Özel

Antivirüs

Avira AntiVir
Grafik Yüklenemedi Avira AntiVir Personal Edition Classic ücretsiz bir kişisel sistem güvenlik yazılımıdır. Virüs algılama ve temizleme özelliğinin yanısıra truva atlarına, solucanlara, numara çevirici olarak tabir edilen ve sizin denetiminiz dışında da otomatik aramalar yapar.
download

      
      

Temizlik

CCleaner
Grafik Yüklenemedi CCleaner sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor. Bu küçücük yazılım o kadar iyi işler çıkartıyor ki şaşırmamak elde değil.
download

      
      

Sıkıştırma

7-Zip
Grafik Yüklenemedi 7-Zip kullanıcıya yüksek oranda sıkıştırma desteği sunan gelişmiş bir dosya sıkıştırıcısı ve açıcısıdır. Yenilenmiş 7z biçimi ZIP arşivlerine göre %30-50 daha fazla sıkıştırma yapabilmektedir. 7-Zip diğer programlara rakip olabilecek ölçüde iyi çalışmaktadır.
download

      
      

Ofis Programı

OpenOffice
Grafik Yüklenemedi Açık kaynak kodlu ve gelişmiş bir ofis programı olan OpenOffice, dünya çapında yüzbinlerce kurum ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir yazılımıdır. Kullanıcı arayüzü, diğer ofis yazılımlarına oldukça benzer. Özellikle Microsoft Office kullanıcıları, bir kaç dakika içinde OpenOffice'i kullanmaya başlayabilirler.
download

      
      

PDF okuyucu

Adobe Reader
Grafik Yüklenemedi Adobe Reader yazılımı PDF belgelerini güvenle görüntülemek, yazdırmak ve bu belgelerde yorum oluşturmak için ücretsiz global bir standarttır. Formlar ve multimedya dosyaların dahil olduğu tüm PDF içeriği türleriyle açılabilen ve etkileşime girebilen tek PDF dosya görüntüleyicisidir.
download

      
      

Resim Editörü

PhotoScape
Grafik Yüklenemedi PhotoScape, resim ve fotoğraflar için en temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, gelişmiş özellik ve araçların yanısıra ekstra birçok seçenek daha sunan ücretsiz bir resim editörüdür.
download

      
      

MP3 Player

Winamp
Grafik Yüklenemedi MP3 player programları içinde en çok tanınan ve kullanılan Winamp programının yeni ve full sürümü. Winamp ile hem müzik dinleyebilir hem de video izleyebilirsiniz.
download

      
      

Taraycı

Mozilla Firefox
Grafik Yüklenemedi Özgür web tarayıcısı Mozilla Firefox, bireylerin kontrol hakkını savunan ve web'in geleceğini insanlığın yararı için şekillendirmeye çalışan, kâr amacı gütmeyen guruplar tarafından yazılır. Güvenli ve özgür yazılımın tadını çıkarın.
download

      
      

E-Posta Organizer ve RSS Algılayıcı

Thunderbird
Grafik Yüklenemedi Thunderbird, kurulumu ve özelleştirmesi kolay, ücretsiz bir e-posta ve RSS aracılığıyla web sitelerindeki yenilikleri takip etmenize yardimcı olan Thunderbird özgür bir yazılımdır.
download

      
      

Video İletişim

Skype
Grafik Yüklenemedi Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki kişi ile ücretsiz telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan çok başarılı bir görüntülü görüşme programıdır.
download

      
      

Metin Editörü

Notepad++
Grafik Yüklenemedi Notepad++, notepad yazılımına alternatif olan, çok gelişmiş bir metin editörüdür. Ve ayrıca C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, CSS, makefile, ASCII art (.nfo), doxygen, ini file, batch file, Javascript, ASP, VB/VBS, SQL, Objective-C, RC resource file, Pascal, Perl, Python, Lua, TeX, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript, VHDL, Ada, Caml, AutoIt, KiXtart, Matlab, Verilog, Haskell, InnoSetup CMake gibiprogramlama dilini tanır ve renklendirme desteği verir.
download

      
      

FTTP İstemcisi

FileZilla
Grafik Yüklenemedi FileZilla açık kaynak kodlu, popüler bir FTP aracıdır. FTP programına ihtiyacınız varsa bu ücretsiz programı mutaka deneyin.
download

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email
HTML Dersler
         HTML Dersler
      
Şiir
         Şiir Anasayfa
      
Pİ Sayısı Hakkında
     Pİ Sayısı Hakkında
      
Duvar Kağıtları
       Duvar Kağıtları
      
Asal sayılar Hakkında
  Asal sayılar Hakkında

Tavsiyede & Katkıda bulunun!

Öğrenmek için bu sitede çok şey var.

Dahada fazlası olsun istiyorsan katkıda bulun ve paylaş!

twitter'dan takip edin!

Daha fazlası için iletişime geçin!

İlginiz İçin Teşekkürler!